> Witam mam pytanie 😊czy ktoś budował dom bez podłączenia do prądu np na agregacie> pradotworczym? Nie wiem czy zdążą ze słupem z elektrowniBudowałam na agregacie ale z porotermu klejonego na gotowy klej (bez betoniarski). Agregatu też nie miałam. Każda kolejna ekipa była informowana ze nie mamy prądu i przyjeżdżali ze swoimi agregatem. Prąd podłączyliśmy już docelowy na etapie po elektryce przed posadzka i tynkami. Sporo kosztów związanych z prądem roboczym mam odeszło Nie wiem czy masz już ekipę od rekuperacji, ale jeśli nie to polecam ich: ultrawent.pl/ Z uwagi na duże doświadczenie
|