> Co polecicie na ogrzewanie podłogowe w domu na podłogę?> Zastanawiam się nad deską  Mam deskę trójwarstwową dedykowaną do ogrzewania podłogowego. Jest super. Bardzo polecam. Niesamowita wygoda z tym, że nie trzeba odkurzacz malo estetycznych grzejnikow na ścianach. Do łazienek i do kuchni jednak polecam ze względów praktycznych płytki - sprawdzą się moim zdaniem o wiele, wiele lepiej: www.tubadzin.pl/lazienkaI polecam zajrzeć sobie na kolekcję Tubądzin - moim zdaniem ze wszystkich znanych mi firm mają najciekawsze wzory
|