Najważniejsze to nawilżyć od środka, woda + elektrolity, soki, owoce. Wszystko co będzie stosowane jako kremy, sera będzie działać tylko powierzchownie. Na zewnątrz bardzo dobrze nawilża olejek wtarty w jeszcze wilgotną skórę. A pastę na noc Acnerose sama serdecznie polecam. Nakładam na noc kiedy wiem, ze moja skóra potrzebuje mocniejszego nawilżenia i zawsze mi pomaga.
|