 |
USA chce być panem świata. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-03-2025 20:33 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | USA chce być panem świata.
2 na 2 | USA chce nowych terenów, zasobów, minerałów, struktur, systemów. W zamian za to oferuje ochronę. Zapłaca za ochronę nie może być oczywiście jednorazowa. Oddanie minerałów i elektrowni to tylko wstępne za ochronę. Potem pojawią się opłaty docelowe. Jeśli chodzi o zakres ochrony to w razie napaści trzeba walczyć samemu ale z bronią wyprodukowaną pod amerykańską kontrolą. Nic tylko wpaść w ramiona "amerykańskiej wolności". Wszyscy już wiedzą, że Ameryka jest sprawiedliwa, bo nie upiecze się nawet prezydentowi, jeśli ten będzie wystawiał lewe kwity za zapłatę za milczenie gwieździe porno. To jest gwarancja bezpieczeństwa, stabilności, powagi i wiarygodności. Polski prezydent chce amerykańskie bomby atomowe na terenie Polski, pod amerykańską kontrolą. Ale jaja  ! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > USA chce nowych terenów, zasobów, minerałów, struktur, systemów.> W zamian za to oferuje ochronę.> Zapomniałeś dodać, że chce też zadłużać "wyzwolonych" frajerów, pozbawić ich możliwości wyboru zakupu innych towarów jak amerykańskie i demokratycznie podstawia im swoją agenturę u władzy. Demokratyczna telawizja "wyzwolonych" delikwentów wprowadza w stan megalomanii i wstawia im zdania klucze, tworząc gadający jednym głosem zasób ludzki. Telawizja określa kogo demokratyczny delikwent ma lubić a kogo nienawidzić i tworzy fronty wojen wewnętrznych i zewnętrznych. "Wyzwolony" delikwent nie zdaje sobie sprawy z tego, że zrobiono z niego cywilnego żołnierza, który nie potrzebuje żołdu i dowódcy, z którym miałby kontakt wzrokowy i słowny. www.youtube.com/watch?v=5iYsEymcP0kNiemcy zbudują armię dzięki miliardowym długom. Zmiana konstytucji zatwierdzona w Bundestagu."Wyzwolona" i "demokratyczna" Polska, na własne życzenie, znowu znalazła się pomiędzy mającym powstać nowym Wehrmachtem i rozpędzającą się Armią Czerwoną. Przedwojenne i obecne polskojęzyczne władze robią dokładnie to samo, eskalują konflikt. Francuzi mają dalej na wschód, u Niemców, stworzyć linię Maginota. Linia Maginota nie była używana w czasie tzw. II WŚ bo amerykańskich niemieckojęzycznych nazistów wpuszczono do Francji górą w celu wymordowania osób, które mogłyby być źródłem rozwoju kolejnego komunizmu. Żydów komunistów wymordowano razem z Żydami nie komunistami a z komunistów nie Żydów zrobiono kanalie winne temu i wojnom. Zauważ, że dzisiaj ludziom wstawiono wizje, że to biedni komuniści mordowali a anglosaski przemysł zbrojeniowy, zasilany bilionami doalrów i funtów, się "bronił" i jeszcze nas "bronił". Anglosasi wymordowali Żydów, którzy jako jedyni mogli zjednoczyć Europę i zagwarantować nam pomyślność. Faktem jest to, że polscy "katolicy" przyłączyli się do Anglosasów i jako pierwsi mordowali Żydów. gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/Pogrom we Lwowie w 1918 r.
|
|
| panTeista (6808 punktów) | >USA chce być panem świata.
To podobnie jak Hitler i Putin.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >USA chce być panem świata.> To podobnie jak Hitler i Putin.Co tam jeden człowiek może? Nic. Gdyby za emocjami, myślami, celami, wizjami Trumpa nie stała cała Ameryka Trump byłby niskim. Ameryka jest bardzo agresywna a Rosja zresztą też. To nie są fajni ludzie tylko tacy, którzy skutecznie innym zatruwają życie. Ruscy rozgrywają bardziej prymitywnie od Amerykanów ale oba te narody są wobec innych bardzo wrogie. Amerykanie posługują się psychologią i dolarami. Jakiś koleś publicznie poniża Zelenskiego, że nie włożył garnituru na spotkanie z nim, bo ma na niego wywalone i na jego symbolikę. Amerykanie mówią, że elektronie atomowe będą bezpieczne jak się im je odda.  Jak karki na dzielni, którzy przychodzą po pieniądze za ochronę albo wypierdol.  youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | 1 na 1 | panTeista (6808 punktów) | >>To podobnie jak Hitler i Putin. >Co tam jeden człowiek może?
To zależy czy policja i wojsko wypełniają jego rozkazy. Ile tych mundurowych ma i jak uzbrojonych.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >>To podobnie jak Hitler i Putin.> >Co tam jeden człowiek może?> To zależy czy policja i wojsko wypełniają jego rozkazy. Ile tych mundurowych ma i jak uzbrojonych.A policja i wojsko to kto? Szaleńcy czy oprogramowane roboty? Nie mają swoich rodzin, przodków, dzieci? Hitler powie, żebyś zaczął palić Żydami w piecu i zaczniesz? Kto słuchał Hitlera? Opętana przez szatana banda idiotów czy perwersyjni chciwcy, którzy uwierzyli że mogą się bogacić na zniewoleniu innych? Kiedy Trump mówi, że Ameryka powinna posiąść na własność ukraińskie elektrownie atomowe w celu ochrony to ma tę ochronę rzeczywiście na myśli czy raczej wydojenie z krwi Ukraińców? Jeśli Musk mowi, że kupuje BTC za miliard dolarów to kupuje je naprawdę czy sprzedaje? A co w rzeczywistości robi, gdy mowi, że je sprzedaje, bo są nieekologiczne? Skupuje je frajerów naiwnie wierzących w co mówi? Nie potrzebuję być ani chroniony ani też wyzwalany przez Amerykę. Kiedyś chciałem pojechać do Ameryki i zobaczyć jak ludzie tam żyją a dziś mam to w dupie. Wolę podróż do Afryki niż do wrogich mi ludzi. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) | > >>USA chce być panem świata.> >To podobnie jak Hitler i Putin.> Co tam jeden człowiek może?> Nic.Celowo tworzy się negatywne charaktery po to, by głupek mógł generować zdania łącząc nienawiścią elementy, które mu się wstawiło w szkole a potem dokłada telawizjorem. Takiemu prostakowi się wydaje, że gdyby nie rodziły się czarne charaktery, to nie byłoby wojen. Wojna to jest bandycki napad, którego plany opracowuje się w: BANKACH i w FIRMACH ROBIĄCYCH ZYSKI NA HANLU PALIWAMI. III Rzeszę finansowały amerykańskie banki JP Morgan i Chase. Banki te na wojnach robią ogromne i długo dochodowe interesy i przejmują banki, które obracają groszami ciułaczy. Czy Hitler wydawał rozkazy banksterom z JP Morgan ?? Czy Olof Aschberg słuchał analfabety Stalina ?? www.kirkus(*)-talbot/the-devils-chessboard/Były redaktor naczelny i założyciel Salonu Talbot ( Sezon czarownic: czar, terror i wyzwolenie w mieście miłości , 2012 itd.) dzieli się swoją rozległą wiedzą i wnikliwymi badaniami amerykańskiej polityki, przedstawiając przerażającą biografię władzy, manipulacji i jawnej zdrady. Historia Allena Dullesa (1893-1969), jego brata Johna Fostera i elity władzy, która rządziła Waszyngtonem po II wojnie światowej, to materiał na powieść szpiegowską, ale sięga jeszcze dalej, do podziemnego świata nieodpowiedzialnej władzy. Kariera Dullesa rozpoczęła się w nowojorskiej kancelarii prawnej Sullivan & Cromwell, gdzie zbudował potężną listę klientów. Podczas wojny w Szwajcarii pracował nad ochroną korporacji swoich klientów i zbudował własną organizację. W bezpośredniej opozycji do polityki Franklina Roosevelta, dążył do zawarcia odrębnego pokoju z Niemcami, aby wykorzystać ich do walki z komunizmem. Talbot dostarcza szereg ekscytujących historii o Dullesie, które zadziwiają umysł, od zgarniania funduszy z Planu Marshalla po wykorzystywanie Richarda Nixona jako swojego rzecznika w Kongresie. Tak naprawdę chodzi o elitę władzy, dyrektorów korporacyjnych, przywódców rządowych i najwyższych urzędników wojskowych, którzy kontrolowali świat. Chronili interesy korporacyjne w Iranie, Gwatemali i gdzie indziej, podsycali rewolucje, eksperymentowali z kontrolą umysłu i mordowali tych, którzy stanęli im na drodze. Z Johnem Fosterem jako sekretarzem stanu, to "bractwo sukcesu" egzekwowało Pax Americana za pomocą terroru i zastraszania, zawsze powołując się na bezpieczeństwo narodowe i często jawnie łamiąc wytyczne polityczne. Autor twierdzi, że Zatoka Świń była celową porażką, mającą na celu zmuszenie Johna F. Kennedy'ego do inwazji na Kubę i odzyskania własności korporacyjnej. Nawet poza urzędem, spiski Dullesa trwały. Talbot zagłębia się również w zaangażowanie CIA w zabójstwo Kennedy'ego.O Allanie Dullesie kilka razy wspominałem na FR. Dulles ustalał składy rządów w amerykańskiej strefie okupacyjnej. Jak łatwo można idiotów zagonić do urn i stworzyć im wizję, że to oni rządzą. Czasy się zmieniły przez to, że mamy większy dostęp do informacji. Teraz mamy w nadmiarze informacji znaleźć prawdę.
|
|
| |  | 1 na 1 | panTeista (6808 punktów) | >Celowo tworzy się negatywne charaktery
Kto tworzy negatywne charaktery?
|
|
| | |  | | quick (6854 punktów) | >>Celowo tworzy się negatywne charaktery >Kto tworzy negatywne charaktery? > Propaganda, albo same się tworzą w wyniku działań, które podejmują.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >USA chce być panem świata była panem świata, od rozpadu ZSRR do dzisiaj
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| Kryspinek (94 punktów) | Dlaczego CIA nie przeprowadzi zamachu na Trumpa? Myślałem, że niezmienną polityką Ameryki jest wprowadzanie euro-atlantyzmu i demokracji w każdym zakątku świata? Polityka Trumpa stanowi odwrót od tego typu praktyk. Szokujące to jest że akceptują podział świata pomiędzy mocarstwo z innego bieguna politycznego, czyli Rosję, Chiny.
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | > Dlaczego CIA nie przeprowadzi zamachu na Trumpa? Myślałem, że niezmienną polityką Ameryki jest wprowadzanie euro-atlantyzmu i demokracji w każdym zakątku świata? Polityka Trumpa stanowi odwrót od tego typu praktyk. Szokujące to jest że akceptują podział świata pomiędzy mocarstwo z innego >bieguna politycznego, czyli Rosję, Chiny.> W 1937 r. dokonano w ZSRR ludobójstwa po którym nowe siły przejęły nad nim władzę ?? Jak tego dokonano ?? To nie był atak z zewnątrz tylko atak przeprowadzili agenci, którzy przeniknęli w struktury władzy. Żeby przeniknąć w centra decyzyjne trzeba udawać przyjaciela i wykazywać się fałszywą ambicją i nadgorliwością w pomaganiu realizacji zadań. Jak przyjdzie godzina X wtedy się przyjaciele i rodacy zamieniają w morderców. W 1937 r. w ZSRR najważniejszych Żydów zamordowali własnoręcznie ŻYDZI. Dwadzieścia lat wcześniej najważniejszych Żydów mordowali Brytyjczycy z Francuzami. To, że stary Twój wróg nagle udaje przyjaciela nie oznacza, że się zmienił, tylko, że chce się do Ciebie zbliżyć a potem zadać cios. Twórca coraz potężniejszego ZSRR i milionowej Armii Czerwonej musiał uciekać przed kilkoma płatnymi mordercami. Płatni mordercy zamordowali go w Meksyku a syna otruli w Paryżu. Dlaczego nie uciekał do swoich rodaków w USA, którzy niedawno go wspierali i złoto dali ??? Zlecenie zamordowania Żyda Bronsteina wydał Żyd Naum Eitingon. Jego kuzyna Iona Jakira zamordowali Żydzi Lew Zacharowicz Mechlis do spółki z Зиновий Маркович Ушаков. Jaki oni mieli w tym interes ?? Kto im wydał zlecenie i finansował ?? Ci co osobiście mordowali ludzi, w czasie ludobójstwa w 1937 r. w ZSRR, po wykonaniu zadania zamordowano. Ile dzisiaj należałoby zamordować osób aby coraz potężniejszy BRICS się rozpadł ??? exxpress.a(*)staatsbuergerschaft-verlieren/Proponowana ustawa przewiduje możliwość "pozbawienia" obywatelstwa węgierskiego na okres maksymalnie dziesięciu lat. W skali międzynarodowej takie tymczasowe rozwiązanie jest rzadkością. Obywatelstwo może zostać zazwyczaj trwale cofnięte, ale w innych przypadkach można się go również zrzec. Przykładowo proponowane prawo mogłoby mieć wpływ na osobę posiadającą podwójne obywatelstwo węgiersko-amerykańskie, która jest zaangażowana w działalność organizacji zajmującej się prawami człowieka na Węgrzech lub kieruje nią. "Unieważnienie" obywatelstwa węgierskiego wiązałoby się z możliwością wydalenia danej osoby z kraju. Obywatela węgierskiego nie można jednak wydalić z Węgier.Węgrzy podjęli działania mające na celu legalne pozbywanie się wrogiej agentury, która już jest na Węgrzech. Dawniej zdrajców się wieszało. Dzisiaj, z racji ich ilości i prawa, trzeba ich odsyłać tym co ich finansują. Agenturę można rozpracować i odesłać ale co zrobić z istotami przez nią otumanionymi: "wolnością i demokracją" ??
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Dlaczego CIA nie przeprowadzi zamachu na Trumpa?Pewnie wierzą, że cła są przejawem wolnego rynku, którego Ameryka wszystkich naucza jako sposobu na wieczne zbawienie. W kolebce wolności wybrany tajnie prezydent nienawidzący demokratów steruje rynkiem bardziej od komunistów. Stalin by się tak nie odważył. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) |
> W kolebce wolności wybrany tajnie prezydent nienawidzący demokratów steruje rynkiem bardziej od >komunistów. Stalin by się tak nie odważył.> Zauważ, że wybrani demokratycznie "politycy" zrobili listę, na kogo ma głosować lud. Jak demokratyczne wybory wygra osoba nie będąca na tej liście, to wybory są nie ważne. W amerykańskiej strefie okupacyjnej Allan Dulles zrobił listę osób, na których trzeba głosować by wybory były "demokratyczne". Włosi nie chcieli głosować na propozycję Dullesa i mieli problemy. Tak na prawdę to Trump wysyła sygnały S.O.S. Ratujcie Amerykę, bo jak tego nie zrobicie, to wciągniemy was pod wodę. Amerykański feudalizm korporacyjny został przysypany bilionami nadrukowanego papieru fiducjarnego.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|