Dom z poddaszem uzytkowym. Rekuperacja bedzie puszczona po strychu zas na dol robiona w stropie. Na dole nie bedzie podwieszany sufit. Jaka kolejnosc dzialan? Tynki, hydraulika przylacza poziome wod-kan, rekuperacja? Bede wdzieczny za porade.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Dom z poddaszem uzytkowym. Rekuperacja bedzie puszczona po strychu zas na dol robiona w stropie. Na >dole nie bedzie podwieszany sufit. >Jaka kolejnosc dzialan? Tynki, hydraulika przylacza poziome wod-kan, rekuperacja? >Bede wdzieczny za porade.
Najpierw otwory i bruzdy oraz piony kanalizacji kolejno elektryka, tynki, hydraulika, rekuperacja, styropian, podłogówka i posadzki.
Do rekuperacji polecam tę firmę z Warszawy aquaex.pl/ Powinni dobrać Ci odpowiednie urządzenie oraz zająć się jego montażem.
>Dom z poddaszem uzytkowym. Rekuperacja bedzie puszczona po strychu zas na dol robiona w stropie. Na >dole nie bedzie podwieszany sufit. >Jaka kolejnosc dzialan? Tynki, hydraulika przylacza poziome wod-kan, rekuperacja? >Bede wdzieczny za porade.
Jeśli szukasz ekipy do rekuperacji na Podkarpaciu, to warto sprawdzić fhuinventor.pl/zakres-instalacji/rekuperacja/. Działają m.in. w Rzeszowie, Sanoku, Krośnie, Przemyślu i okolicach. Można się z nimi skontaktować, jeśli planujesz instalację.