Zaczynam budować nową kotłownie. Jeszcze nic nie kupiłem. Mam niesamowity dylemat. Głowę mam przepełnioną informacjami. Jaki kocioł mam wybrać? Drewno, pellet, groszek ???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Zaczynam budować nową kotłownie. Jeszcze nic nie kupiłem. Mam niesamowity dylemat. Głowę mam >przepełnioną informacjami. Jaki kocioł mam wybrać? Drewno, pellet, groszek ???
Zacznij od zakupu projektu. Albo od zakupu kilku godzin wolnego czasu i poświęć go na rozmowę z projektantem. Dobry projekt zaoszczędzi Ci kupę siana w przyszłości.
Od siebie polecam też zajrzeć sobie na stronę Saunier Duval www.saunie(*)y-i-systemy/kotly-elektryczne/ Znajdziesz tutaj opis różnych rozwiązań pod kątem wyboru ogrzewania - do nowego ale i do starego domu.