> Czy oszczedzacie, w jaki sposób?> I na co?Obecnie: poduszka finansowe w razie czego, studia córki. Jak się uzbiera większa kwota, to pomyślę nad inwestycją w jakąś niedrogą nieruchomość. Trzymanie za dużej gotówki przez długi czas wydaje mi się być mało sensowne głównie z powodu inflacji. Co prawda odkładam większość kasy na oprocentowanym koncie oszczędnościowym, ale nie sądzę, by oprocentowanie równoważyło inflację. Mam problem z tematem oszczędzania na emeryturę... Nie mogę się zabrać... Czy są tutaj ludzie, którzy orientują się inwestycjach? Co sądzicie o inwestowaniu w monety srebroizlo(*)ktu/srebro/filharmonik-srebro/ Jak tutaj?
|