> Czy Waszym zdaniem warto jest zlecić firmie zewnętrznej wykonanie projektu ogrodu czy może jednak> zająć się tym samodzielnie ?Jakie macie doświadczenia?Przyjacielu w necie masz tyle pomysłów i zdjęć, że masz na czym się wzorować i wybrać to, co ci się podoba tobie. Możesz też zlecić to architektowi jeśli stać cię... Dam Ci tutaj namiar na dobrą szkólkę roślin: www.podkarpackiesady.pl/23-porzeczkiMożęsz tutaj w dobrej cenie zamówić sadzonki licznych krzewów i drzew owocowych i ozdobnych  Uważam, żę warto jest mieć w ogrodzie kilka krzewów porzeczki, bo ma małe wymagania i smaczne owoce.
|