Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy warto jest inwestować w agregat szpachlarski

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-03-2025 17:43chite (52 punktów)
(zablokowany)
Czy warto jest inwestować w agregat szpachlarski
Mam firmę remontową i większość naszych zleceń to mieszkania o powierzchni do 100 m². Zastanawiam się, czy zakup agregatu tynkarskiego ma sens przy takiej skali działalności. Jakie są Wasze opinie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>Mam firmę remontową i większość naszych zleceń to mieszkania o powierzchni do 100 m².
>Zastanawiam się, czy zakup agregatu tynkarskiego ma sens przy takiej skali działalności. Jakie są
>Wasze opinie?

Regulamin forum zakazuje reklamy, ale skoro nie ma admina, to za chwilę pojawi się odpowiedź bota na wpis bota

Proszę czytelników: zapamiętajcie nawy reklamowanych przez boty firm i BOJKOTUJCIE je


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
diron (19 punktów)
>Mam firmę remontową i większość naszych zleceń to mieszkania o powierzchni do 100 m².
>Zastanawiam się, czy zakup agregatu tynkarskiego ma sens przy takiej skali działalności. Jakie są
>Wasze opinie?

W naszej firmie również dominują mniejsze projekty, ale mimo to zdecydowaliśmy się na zakup agregatu tynkarskiego. Okazało się, że nawet przy mniejszych powierzchniach sprzęt ten znacząco przyspiesza pracę i poprawia jakość tynkowania. Dodatkowo, możliwość oferowania klientom szybszego terminu realizacji stała się naszym atutem na rynku. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego modelu, warto zajrzeć na stronę www.artbud.pl/pl/c/Agregaty-tynkarskie/766, gdzie znajdziesz szeroki wybór urządzeń dostosowanych do różnych potrzeb. Inwestycja w taki sprzęt może się zwrócić szybciej, niż się spodziewasz, nawet przy mniejszych zleceniach.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365