Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co robić jak się dostaje głuche telefony?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
31-03-2025 12:26enrike (19 punktów)Co robić jak się dostaje głuche telefony?
Od jakiegoś czasu odbieram połączenia i po drugiej stronie nikt się nie odzywa. Dzieje się to o różnych porach, czasem nawet w nocy. Trochę mnie to już zaczyna denerwować. Czy ktoś wie, jak się dowiedzieć, kto za tym stoi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

wines (12 punktów)
>Od jakiegoś czasu odbieram połączenia i po drugiej stronie nikt się nie odzywa. Dzieje się to o
>różnych porach, czasem nawet w nocy. Trochę mnie to już zaczyna denerwować. Czy ktoś wie, jak się
>dowiedzieć, kto za tym stoi?

Znam ten klimat, miałem kiedyś okres, że prawie codziennie ktoś do mnie wydzwaniał i rozłączał się zaraz po odebraniu. Zacząłem zapisywać numery, ale większość była różna. W końcu zacząłem je sprawdzać na whoiscalling.io/pl - ludzie tam wpisują, co wiedzą o danym numerze i można szybko zobaczyć, czy to jakaś automatyczna infolinia, telemarketing, czy może coś innego. Dzięki temu mogłem już na pierwszy rzut oka stwierdzić, że nie warto odbierać. Strona pomogła mi się trochę uspokoić, bo wcześniej naprawdę nie wiedziałem, czy to coś poważnego, czy zwykłe nękanie. Warto tam zaglądać, jak numerów zaczyna przybywać.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365