Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pomysł na atrakcję weselną

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-04-2025 11:35olmo (13 punktów)
(zablokowany)
Pomysł na atrakcję weselną
Hej,
czy któraś z Was miała na weselu coś bardziej spokojnego, niekoniecznie bardzo głośnego czy rzucającego się w oczy? Chodzi mi o taką atrakcję, która pozwala trochę odpocząć, a jednocześnie nie jest nudna. Coś bardziej chill niż wow.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chite (52 punktów)
(zablokowany)
>Hej,
>czy któraś z Was miała na weselu coś bardziej spokojnego, niekoniecznie bardzo głośnego czy
>rzucającego się w oczy? Chodzi mi o taką atrakcję, która pozwala trochę odpocząć, a jednocześnie nie
>jest nudna. Coś bardziej chill niż wow.

W takim klimacie dobrze sprawdzają się rzeczy, które pozwalają ludziom przysiąść na chwilę, pogadać, coś skosztować. I właśnie tu się świetnie wpisuje drink bar z barmanem. To nie jest atrakcja z muzyką czy pokazem, tylko taki punkt wieczoru, gdzie można złapać oddech i przy okazji spróbować czegoś innego niż klasyczna wódka czy piwo. Fajne jest to, że każdy może podejść w swoim tempie, nie trzeba się ustawiać w kolejkę ani czekać na konkretną godzinę. Firmę, która to robi z wyczuciem i stylem, znajdziesz pod adresem oryginalnybar.pl/. Dobrze to wygląda i wcale nie trzeba mieć ogromnej sali czy pleneru, żeby to postawić.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365