> Czy biegacie w takich niskich temperaturach? Dodam, ze chodzi tutaj o bieganie przy minus 15 Czy> nie jest to groźne dla zdrowia? Dodam, ze biegam wczesnym rankiemTak, bieganie w bardzo niskich temperaturach nie jest obojętne dla naszego układu oddechowego. Oczywiście jednorazowy, lekki trening raczej nie zaszkodzi. Fajnie także jest sprawdzić się w takich warunkach. Z drugiej strony: Z treningowego punktu widzenia trzeba pamiętać, ze bez sensu jest biegać, jeżeli ryzykujemy infekcja czy choroba skutkującymi wyrzuceniem z planu kilku kolejnych jednostek. Jeśli zdecydujesz się na bieganie, polecam zaopatrzyć się w dobrej jakości bieliznę sportową meskarzecz.com/ A taką dostaniesz tutaj.
|