>Cześć, pytanie do ekip z OSP - czy ktoś miał okazję przetestować FTRS BLUE FENIX w realnych >warunkach? Warto w nią inwestować?
Tak, my ją mamy i działa sprawnie. Montaż prosty, nie wymaga żadnych kombinacji. Sama końcówka rozprasza wodę równomiernie, więc nie ma ryzyka uszkodzenia wnętrza komina. Używaliśmy przy kominowym na budynku mieszkalnym i wszystko poszło sprawnie - zero problemów z ciśnieniem czy przeciekami. W porównaniu do starszych modeli, to jednak czuć różnicę. Jak coś, to znajdziesz ją tutaj: rescuesyst(*)-kominowa-ftrs-blue-fenix.html