>Doradzicie co będzie najlepszym sposobem ogrzania domu? >Dodam, ze dom 125m2. Biorę pod uwagę pompę ciepła ale i pellet albo ekogroszek
Na dom 125 mkw to zrobisz pompę ciepła powietrze-woda za 20 tys. zł spokojnie z montażem, zbiornikiem CWU i sterowaniem. Nie rób węgla ani pelletu w nowym domu, one kompletnie do podłogówki nie pasują. Będą problemy i smog. A pompa ciepła czysta, bezobsługowa i na 125 mkw to jakieś 2000 zł koszt roczny. www.vailla(*)grupy-produktowe/pompy-ciepla/
Zerknij sobie chociażby na pompy ciepła od Vaillant.