Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ile racjonalisty w racjonaliście ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
24-04-2025 17:39farmer (22440 punktów)Ile racjonalisty w racjonaliście ?
Ocena 1 na 1
Czy aktywność przekłada się na treść? I czy zachodzi tu FOMO? Pierwsze 4 miejsca tabelki to 500 wpisów. O czym ? Prawdę mówiąc nie wiem. Pomijając wątki zakładane gdzie siła rzeczy widać wpisy to czy coś mnie OMIJA czyli FOMO odnośnie tego forum ?
NIE.
A ile jest racjonalisty w racjonaliście?

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Czy aktywność przekłada się na treść?
tak,
gdyby nie było aktywności nie byłoby treści, szkoda że tak wielu zbanowano, spadła aktywność, spadła treść.

>I czy zachodzi tu FOMO?
co to FOMO? czy jest racjonalne?

>A ile jest racjonalisty w racjonaliście?
wkurza mnie racjonalistka, nie chce mnie przekonac do racjonalności, czy to racjonalne?

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
25-04-2025 06:31 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Czy aktywność przekłada się na treść?
>tak,

Nie.

>gdyby nie było aktywności nie byłoby treści, szkoda że tak wielu zbanowano, spadła aktywność, spadła treść.

Czego jesteś najlepszym przykładem. Sam przyznając że twoich pisania NIKT na twoim forum by nie czytał bo jesteś Świadom że nikt by tam nie zaglądał.

>>I czy zachodzi tu FOMO?
>co to FOMO? czy jest racjonalne?

Tak. Każda minuta życia nie spędzona na czytaniu tego co piszesz ty i odpowiadaniu tobie i przeznaczona na cokolwiek innego jest milion razy lepsza

Pomnożona przez Hamerlika Thotera to godziny dni tygodnie Życia.

>>A ile jest racjonalisty w racjonaliście?
>wkurza mnie racjonalistka, nie chce mnie przekonac do racjonalności, czy to racjonalne?

Znów zmarnowałeś czas. Pytanie jest inne.
Ja sobie cenię swój czas.

W przypadku pierwszej 4 tabeli to kilka godzin życia. Miesięcznie. A rocznie daje to kilka dni .

Warto was nie czytać.
Każdy kto nie bierze udziału w dyskusji z toba zyskuje.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365