Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak urządzić niewielką restaurację

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-04-2025 12:36Matt44 (14 punktów)Jak urządzić niewielką restaurację
Planuję otworzyć swoją pierwszą restaurację i mam do dyspozycji dość mały lokal. Boję się, że jak źle go urządzę, to wszystko będzie wyglądało ciasno i przytłaczająco. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby optycznie powiększyć przestrzeń? Chciałbym, żeby mimo ograniczonego miejsca goście czuli się komfortowo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chite (52 punktów)
(zablokowany)
jak
>źle go urządzę, to wszystko będzie wyglądało ciasno i przytłaczająco. Macie jakieś sprawdzone
>sposoby na to, żeby optycznie powiększyć przestrzeń? Chciałbym, żeby mimo ograniczonego miejsca
>goście czuli się komfortowo.

Małe lokale mają sporo uroku, tylko faktycznie trzeba dobrze przemyśleć układ i wystrój. Ja bym na Twoim miejscu postawił na jasne kolory i możliwie lekkie meble, które nie przytłaczają przestrzeni. Fajnie też działają duże lustra, bo robią efekt większego pomieszczenia. No i lepiej nie zagracać wnętrza zbędnymi dekoracjami. Zobacz sobie ten artykuł: plndesign.(*)-inspiracje-i-ciekawe-pomysly/ - jest tam sporo fajnych inspiracji i przykładów. Naprawdę warto zerknąć, bo są pokazane ciekawe rozwiązania, na które sam bym pewnie nie wpadł. I jeszcze jedna rada: pamiętaj o odpowiednim oświetleniu, bo to też robi ogromną różnicę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365