>Szukam dobrej jakości sprzętu .Ale też w dobrej cenie. >Możecie polecić jakieś solidne urządzenie?
Od siebie polecam porządny ekspres do kawy w restauracji. Kawa z dobrej jakości ekspresu, najlepeij kolbowego znacznie lepiej smakuje. A wiele osób zamawia nie tylko jedzenie, ale również i kawę - szczególnie jeśli lokal nasz jest popularny. www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/ Jeśli szukalibyście dobrego wyposażenia do swojego lokalu polecam kontakt z nimi - w firmie powinni pomóć z dobraniem odpowiedniego sprzętu. Znają się na tym.