Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co to jest hipnoza regresyjna i czy warto jest spróbować?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-05-2025 12:52koto (4 punktów)Co to jest hipnoza regresyjna i czy warto jest spróbować?
Ostatnio natknąłem się na termin "hipnoza regresyjna" i zaciekawiło mnie, na czym dokładnie polega. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co to jest i czy warto się tym zainteresować?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

koto (4 punktów)
hmmm chętnie zobaczw
zasada33 (11 punktów)
(zablokowany)
>Ostatnio natknąłem się na termin "hipnoza regresyjna" i zaciekawiło mnie, na czym dokładnie polega.
>Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co to jest i czy warto się tym zainteresować?

Hipnoza regresyjna to technika, która pozwala na cofnięcie się w czasie, aby zbadać przeszłe doświadczenia, które mogą wpływać na nasze obecne życie. Często stosuje się ją w celu zrozumienia źródeł lęków, fobii czy powtarzających się schematów zachowań. W trakcie sesji osoba wprowadzana jest w stan głębokiego relaksu, co umożliwia dostęp do podświadomych wspomnień. Jeśli interesuje Cię ten temat, warto zajrzeć na stronę regresja.net/regresja/, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. To może być ciekawa podróż w głąb siebie i swoich doświadczeń.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365