odpisałem na post, ... klikam na "odpowiedź",... i nie wchodzi, po czym widzę wyżej "Niedozwolona treść", o co może chodzić? zobaczymy czy to pójdzie ps poszło, myślałem że dostałem bana, skąd mam wiedzieć co tam jest niedozwolone? to odrzuca automatycznie (od razu) wiem, pokawałkuje  |