 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-05-2025 23:18 | Tschosncovaty (211 punktów) | Sylwetka nowego Papieza | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Tutaj;> bawaria24.(*)apieza-leona-xiv-kardynaa.htmlNie weszłam, ale i po kliknięciu widać koncepcję. (A po polsku najnowszy efekt konklawe da się przekuć na grę słów "BIAŁY DYM - BIAŁY DOM".)
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> "BIAŁY DYM - BIAŁY DOM" wydaje się, że za wyborem papieża stali ci sami ludzie co za wyborem Trumpa tj Jeff Bezos, Peter Thiel, Mark Zuckerberg, Elon Musk (Watykan jest mocno zadłużony)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | | haish (2904 punktów) | > > "BIAŁY DYM - BIAŁY DOM"> wydaje się, że za wyborem papieża stali ci sami ludzie co za wyborem Trumpa tj Jeff Bezos, Peter Thiel, Mark Zuckerberg, Elon Musk (Watykan jest mocno zadłużony)Fakty są jakie są i pewnych oczywistości nie da się dalej zamiatać pod dywan - Chrześcijaństwo jest jedyną religią monoteistyczną która bazuje na używce w swym przekazie i w liturgii - jest nią alkohol i tenże jest w tej religii w randze 'krwi zbawicielca'. Nauka a w szczególności medycyna nie pozostawia złudzeń co do wpływu alkoholu na organizm ludzki. Mamy obecnie sytuacje patową i klincz pomiędzy nauką a 'wartościami chrześcijańskimi'. Choć zjawisko alkoholizmu jest dużo starsze niż Chrześcijaństwo, nie trudno wykazać, że w minionych wiekach ewangelizacja sprowadzała na ewangelizowanych uzależnienie od alkoholu narodów które wcześniej alkoholu nie nadużywały. W świecie Zachodu i kultury zachodniej alkohol jest przeważnie objęty kontrolą podatkową państwa i dochody z akcyzy i innych podatków z nim związanych stanowię istotny element budżetowy. Inne używki działające na zdrowie i psychikę podobnie do alkoholu są zakazane prawem. Z powyższego, z całą pewnością zdają sobie sprawę zarówno możni tego świata, jak i urzędnicy vatykańscy. Nie przypadkiem zapewne tuż przed wyborem nowego papieża, przy-WÓDCA światowego mocarstwa zaprezentował swój wizerunek w mediach społecznościowych jako biskupa Rzymu. Powszechnie znanym jest fakt, że współczesna Masoneria dalej jest najsilniejsza w USA. Niewykluczone, że biskup Rzymu jest członkiem tego bractwa niejako z automatu, gdyż jego siła oddziaływania na masy maluczkich nie może być lekceważona i nie może być niezależna od klubu bractwa. To nie jest teoria spiskowa, a wiele znaków na niebie i na ziemi, oraz pod ziemią  na takie 'status quo' wskazuje.
|
|
| |  | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Chrześcijaństwo jest jedyną religią monoteistyczną która bazuje na używce w swym przekazie i w liturgii - jest nią alkohol i tenże jest w tej religii w randze 'krwi zbawicielca'. Nauka a w szczególności medycyna nie pozostawia złudzeńW równej mierze ta religia bazuje na węglowodanach: opłatek - hostia - chleb, a tu czai się cukrzyca, co do której również medycyna nie pozostawia złudzeń.  > ewangelizacja sprowadzała na ewangelizowanych uzależnienie od alkoholuPrzecież wino pije tylko celebrant, a i on tylko w symbolicznej ilości. > Niewykluczone, że biskup Rzymu jest członkiem tego bractwa niejako z automatu, gdyż jego siła oddziaływania na masy maluczkich nie może być lekceważona i nie może być niezależna od klubu bractwa.> To nie jest teoria spiskowa, a wiele znaków na niebie i na ziemi, oraz pod ziemią na takie 'status quo' wskazuje.Jasne, tak jak na szkodliwość szczepionek. 
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> za wyborem papieża stali ci sami ludzie co za wyborem TrumpaNo coś Ty...  wyborcy papieża  wyborcy prezydenta usa
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
| |  | | okragly (21676 punktów) | > >za wyborem papieża stali ci sami ludzie co za wyborem Trumpa> No coś Ty...>  wyborcy papieża > wyborcy prezydenta usatu masz dwa sposoby wyboru prezydenta -przez senatorów/ sejm/ kardynałów (jest ich mało, znają się osobiście) -przez wyborców (głosujemy na "hitlera", magie uwodzenia) jak racjonalnie wybrać prezydenta, to temat dla nas nie jestem zadowolony z wyboru, Nawrocki-Trzaskowski będziesz głosować? (to nie ma znaczenia  ), wygra POPiS, cieszę się że Nawrocki się pogrążył z mieszkaniem
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> tu masz dwa sposoby wyboru prezydenta> -przez senatorów/ sejm/ kardynałów (jest ich mało, znają się osobiście)Racja, racja, wybory pośrednie. Sie z Hamerykanami jakoś utożsamiłam.  Ale żeby twierdzić, że to są w jakikolwiek sposób ci sami, to przesada. > nie jestem zadowolony z wyboru, Nawrocki-Trzaskowski> będziesz głosować?Będę.
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >będziesz głosować?> Będę.na mężczyznę, masz trudny wybór, same "ciacha"  a ja na kobietę i to starszą, to prawdziwa wiedźma  , poznam ją wszędzie, po głosie
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|