Racjonalista - Strona głównaDo treści
plus minus

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
13-05-2025 11:30okragly (21676 punktów)plus minus
Ocena 1 na 1
czy zwracacie uwagę na dawane wam plusy, minusy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>czy zwracacie uwagę na dawane wam plusy, minusy?
Na plusy, bo one znaczą, że ktoś się z naszymi 'eurekami' zgadza.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
13-05-2025 18:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czy zwracacie uwagę na dawane wam plusy, minusy?
>Na plusy, bo one znaczą, że ktoś się z naszymi 'eurekami' zgadza.
dlaczego nigdy nie dałaś mi +? choć miałem wrażenie że w wielu wyrażanych tu poglądach się zgadzaliśmy.

plusy mają sens kiedy na bieżąco się tu spotykamy, tak wyrażamy poparcie, cofanie się do dawnych wpisów jest nieracjonalne w sensie np kara/ nagroda powinna być na bieżąco a nie po 5 latach, wtedy traci wychowawczy składnik zostaje tylko statystyka

daje plusa gdy się zgadzam, żeby nie powtarzać argumentów, kiedy sie nie zgadzam, polemizuję (bez dawania -)


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
13-05-2025 19:22 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>czy zwracacie uwagę na dawane wam plusy, minusy?
>>Na plusy, bo one znaczą, że ktoś się z naszymi 'eurekami' zgadza.
>dlaczego nigdy nie dałaś mi +? choć miałem wrażenie że w wielu wyrażanych tu poglądach się zgadzaliśmy.
Serio nie dałam?
To może się zagapiłam...
No to teraz dam.
Chyba, że znów się zagapię...

>plusy mają sens kiedy na bieżąco się tu spotykamy, tak wyrażamy poparcie, cofanie się do dawnych wpisów jest nieracjonalne w sensie np kara/ nagroda powinna być na bieżąco a nie po 5 latach, wtedy traci wychowawczy składnik zostaje tylko statystyka
Forum jest tak urządzone, że można 'plusować' także stare posty. To chyba dobrze, skoro niektóre są świetne, hm?

>daje plusa gdy się zgadzam, żeby nie powtarzać argumentów, kiedy sie nie zgadzam, polemizuję
W starych wątkach nie można polemizować, więc może fajnie, że chociaż plusa da się postawić?


"Stop!" stopkowym mundrościom!
13-05-2025 20:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>czy zwracacie uwagę na dawane wam plusy, minusy?
>>>Na plusy, bo one znaczą, że ktoś się z naszymi 'eurekami' zgadza.
>>dlaczego nigdy nie dałaś mi +? choć miałem wrażenie że w wielu wyrażanych tu poglądach się zgadzaliśmy.
>Serio nie dałam?
chyba z zasady nie dawałaś

>No to teraz dam.
dziękuję

>>plusy mają sens kiedy na bieżąco się tu spotykamy, tak wyrażamy poparcie, cofanie się do dawnych wpisów jest nieracjonalne w sensie np kara/ nagroda powinna być na bieżąco a nie po 5 latach, wtedy traci wychowawczy składnik zostaje tylko statystyka
>Forum jest tak urządzone, że można 'plusować' także stare posty. To chyba dobrze, skoro niektóre są świetne, hm?
jak trafię na stare posty z którymi się zgadzam, plusuję
dawniej na fR było więcej racjonalistów, dzisiaj jest nas 10 X mniej, tak i szansa zdobycia (+) jest 10 x mniejsza, nie mówiąc o rajaliście , oni to mają przechlapane, i tak dobrze że nie są poniżej poziomu wody jak nasz Konopka

jako "stara" użytkowniczka powinnaś napisać artykuł na pierwszą stronę, pod tytułem np racjonalista.pl dawniej a dziś

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365