> Jak w temacie. Czy montowaliście rekuperację? Czy warto?Jest się nad czym zastanawiać i wyważyć zyski ekonomiczne z nawykami. Ja też lubię powiew powietrza z zewnątrz, nie tylko ten letni. Pachną suche jesienne liście, potem listopadowa wilgoć, wreszcie unoszący się w powietrzu mróz. Pytanie też na jakim etapie budowy czy planowania domu snuje się te rozważania. Projekt musi uwzględniać miejsce na rekuperację. Ogolnie duze znaczenie tutaj ma to z jakiej firmy skorzystasz ultrawent.pl/ Daję namiar na dobrą firmę do montażu.
|