> Oj będzie się działo...
Tak jakby wcześniej nic się nie działo. Myślę, że powstanie LiS wiele, jeśli cokolwiek, nie zmieni. Zastanawia mnie jak się zachowa elektorat LRP i Samoobrony. Obie partie były wyjątkowo radykalne, to pociągało ich wyborców. Po połączeniu stracą one swój charakter, LPR nacjonalistyczno-katolicki, Samoobrona pro-rolniczy.
|