Racjonalista - Strona głównaDo treści
Barman na weselu co powinnam wiedziec

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-05-2025 10:25chite (52 punktów)
(zablokowany)
Barman na weselu co powinnam wiedziec
Jestem na etapie ustaleń z firmą, która oferuje barmana na wesele. Zanim cokolwiek podpiszę, chciałabym się dowiedzieć, na co warto zwrócić uwagę. Może któraś z Was już to przechodziła i może coś doradzić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

enrike (19 punktów)
>Jestem na etapie ustaleń z firmą, która oferuje barmana na wesele. Zanim cokolwiek podpiszę,
>chciałabym się dowiedzieć, na co warto zwrócić uwagę. Może któraś z Was już to przechodziła i może
>coś doradzić?

Dobrze, że pytasz, bo jest parę rzeczy, które warto mieć dopięte. Przede wszystkim - liczba barmanów względem liczby gości. My mieliśmy jednego na 80 osób i trochę momentami się tworzyły kolejki, więc warto rozważyć dwóch. Po drugie - czy mają własne szkło, lód, dodatki - bo czasem w tańszych opcjach tego brakuje i trzeba organizować we własnym zakresie. No i ustal, czy są limity na alkohol, ile rodzajów drinków robią, czy robią też bezalkoholowe wersje. Dobrze wszystko spisać w umowie, żeby nie było niedomówień. Sprawdź sobie ofertę na oryginalnybar.pl/oferta/barman-na-wesele/ - tam to wszystko mają dość jasno opisane, co dokładnie wchodzi w skład usługi. Nam bardzo to pomogło, żeby się ogarnąć przed podpisaniem czegokolwiek.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365