Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdzie na dobre koktajle w Krakowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-05-2025 11:13enrike (19 punktów)Gdzie na dobre koktajle w Krakowie
Nie szukam miejsca, gdzie robią "autorskie drinki" w dymie z suchego lodu i podają je w doniczce, tylko po prostu fajny bar, gdzie zrobią dobrze klasykę, ale też coś ciekawszego, jeśli się chce. Znacie coś takiego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

eppel (25 punktów)
>Nie szukam miejsca, gdzie robią "autorskie drinki" w dymie z suchego lodu i podają je w doniczce,
>tylko po prostu fajny bar, gdzie zrobią dobrze klasykę, ale też coś ciekawszego, jeśli się chce.
>Znacie coś takiego?

Wpadnij kiedyś do scandale.pl/koktajl-bar/. To nie jest taki bar, gdzie wszyscy są na pokaz i patrzą, czy masz koszulę czy bluzy. Spokojnie można wejść, usiąść, pogadać i napić się naprawdę dobrze zrobionego koktajlu. Mają klasyki, ale też rzeczy, które sami wymyślają, tylko bez tego całego cyrku z ognistymi pokazami. Widać, że wiedzą, co robią, a nie robią z tego teatru. Obsługa ogarnia temat, można pogadać i podpowiedzą coś pod smak. Zero nadęcia, przyjemna atmosfera, jak ktoś chce się napić czegoś sensownego bez robienia z tego eventu roku.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365