Racjonalista - Strona głównaDo treści
niemcy są ponad prawem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
24-06-2025 20:49alsor (3283 punktów)niemcy są ponad prawem?
Słyszałem że niemiecka policja przerzuca do polski swoich bandytów -
źródło: zachodniopomorskie - Szczecin,

na co polska policja w ogóle nie reaguje.

czyżby prezes Tusk jest faktycznie niemieckim agentem?

innego wytłumaczenia nie widzę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jar12 (851 punktów)
>Słyszałem że niemiecka policja przerzuca do polski swoich bandytów -
>źródło: zachodniopomorskie - Szczecin,
>na co polska policja w ogóle nie reaguje.
>czyżby prezes Tusk jest faktycznie niemieckim agentem?
>innego wytłumaczenia nie widzę.

Zobacz mój nowy temat- nie musi być wcale niemieckim agentem...może służyć komuś innemu....
alsor (3283 punktów)
>>Słyszałem że niemiecka policja przerzuca do polski swoich bandytów -
>>źródło: zachodniopomorskie - Szczecin,
>>na co polska policja w ogóle nie reaguje.
>>czyżby prezes Tusk jest faktycznie niemieckim agentem?
>>innego wytłumaczenia nie widzę.
>Zobacz mój nowy temat- nie musi być wcale niemieckim agentem...może służyć komuś innemu....

co to za różnica: frajer, agent, czy pachołek korporacji.

w każdym razie niezdolny, nieudolny, bezrozumny... itd. - klasyczny impotent.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365