>>Słyszałem że niemiecka policja przerzuca do polski swoich bandytów - >>źródło: zachodniopomorskie - Szczecin, >>na co polska policja w ogóle nie reaguje. >>czyżby prezes Tusk jest faktycznie niemieckim agentem? >>innego wytłumaczenia nie widzę. >Zobacz mój nowy temat- nie musi być wcale niemieckim agentem...może służyć komuś innemu....
co to za różnica: frajer, agent, czy pachołek korporacji.
w każdym razie niezdolny, nieudolny, bezrozumny... itd. - klasyczny impotent.
|