Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak poradzić sobie z łuszczycą na skórze głowy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-07-2025 12:55Molllie (16 punktów)
(zablokowany)
Jak poradzić sobie z łuszczycą na skórze głowy
Czuję, jakbym miał cienką, ale rozległą skorupę na całej głowie – nie daje mi to spokoju, a dyskomfort staje się nie do wytrzymania. Używałem już takich produktów jak Emolium, Ducray Kelual DS czy Bioderma Node K, ale niestety nic nie pomaga – łuska w ogóle się nie złuszcza. Zaczynam mieć tego naprawdę dość... Poza sterydami nie widzę żadnego skutecznego rozwiązania, a sytuacja powoli doprowadza mnie do szału.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

matro (7 punktów)
>Czuję, jakbym miał cienką, ale rozległą skorupę na całej głowie - nie daje mi to spokoju, a
>dyskomfort staje się nie do wytrzymania. Używałem już takich produktów jak Emolium, Ducray Kelual DS
>czy Bioderma Node K, ale niestety nic nie pomaga - łuska w ogóle się nie złuszcza. Zaczynam
>mieć tego naprawdę dość... Poza sterydami nie widzę żadnego skutecznego rozwiązania, a sytuacja
>powoli doprowadza mnie do szału.

Mojemu synowi bardzo pomógł szampon firmy Psorisel: www.superp(*)a-luszczyce-skory-glowy-176197 . Plus płyn z serii. Łuska przestała narastać. Wcześniej ściągaliśmy łuskę squamaxem i stosowaliśmy płyn belosalic, tak naprawdę bez efektów.
wines (12 punktów)
>>Czuję, jakbym miał cienką, ale rozległą skorupę na całej głowie - nie daje mi to spokoju, a
>>dyskomfort staje się nie do wytrzymania. Używałem już takich produktów jak Emolium, Ducray Kelual DS
>>czy Bioderma Node K, ale niestety nic nie pomaga - łuska w ogóle się nie złuszcza. Zaczynam
>>mieć tego naprawdę dość... Poza sterydami nie widzę żadnego skutecznego rozwiązania, a sytuacja
>>powoli doprowadza mnie do szału.
>Mojemu synowi bardzo pomógł szampon firmy Psorisel: www.superp(*)a-luszczyce-skory-glowy-176197 . Plus płyn z serii. Łuska przestała narastać. Wcześniej ściągaliśmy łuskę squamaxem i stosowaliśmy płyn belosalic, tak naprawdę bez efektów.

Olej salicylowy jest tłusty ale nie śmierdzi i robi robotę. Dla lepszego efektu posmaruj cała głowę i pozostaw na kilka godzin . Jeśli nie będziesz w stanie znieść tego jak się lepi to wypróbuj sobie też ten płyn:
dolagac (49 punktów)
ja uwielbiam rice rehab peeling do skóry głowy z niacynamidem i kwasem salicylowym i po myciu codziennie wcierka nawilżająca z sephory lub emolium dermocare emulsja na skórę głowy Do mycia szampon Psorisel, na zaostrzenia emulsja psorisel na całą noc, potem do zmycia rano szamponem

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365