>Kolega odradza mi pompę ciepła i twierdzi, że lepiej postawić na kominek z płaszczem wodnym. Czy >faktycznie ma rację?
Kolega to może niech lepiej nie wypowiada się o rzeczach, o których nie ma pojęcia 🙂 Żadnego kominka z płaszczem - to tylko niepotrzebne komplikacje. U nas pompa ciepła, 100% podłogówki, dobra termoizolacja i wszystko działa perfekcyjnie. Kominek będzie, ale wyłącznie rekreacyjny - dla klimatu i romantycznych wieczorów 😉 Nie ma co bać się pomp ciepła ani kosztów ich użytkowania. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie są opcje, zerknij tutaj: www.saunie(*)odukty-i-systemy/pompy-ciepla/