> Hej, jak dbacie o odporność swojego dziecka?> Córka idzie do przedszkola od wrzesnia i zastanawiam się co mogę zrobić tak aby ja najmniej> chorowałaU nas witamina d, c, tran, zakwas z buraka, sok z jagody kamczackiej Do tego staram się codziennie wychodzić z córką chociaż na chwilę na dwór i nie przegrzewamy jej Podaje też probiotyk, ale nie przez cały czas, z przerwami Myślałam jeszcze o oleju z czarnuszki, ale na razie ten zestaw super nam się sprawdza, wiec nie będę kombinować i już nic dodawać i tak mamy tego dość duzo. Zerknij sobie również na ten portal: zdrowa-ona.pl/Opisane jest tutaj, jak poprawić odpornosć malucha. Jest to działanie wielotorowe, nie wystarczy tylko dać syropku
|