Najpierw metabolizm?(nowa koncepcja pochodzenia zycia)
Pojawila sie nowa idea dotyczaca powstania zycia. Mowi ona,ze najpierw wyewoluowal metabolizm pozniej replikacja: Wiecej szczegolow w lipcowym 'Swiecie Nauki':
www.swiatnauki.pl/swiat_nauki.php?id=8 "Nagłe pojawienie się dużych samokopiujących się cząsteczek, takich jak RNA, jest niemal niemożliwe. Życie powstało raczej jako sieć wzajemnie oddziałujących małych cząsteczek, sterowana przepływem energii ROBERT SHAPIRO"
>Pojawila sie nowa idea dotyczaca powstania zycia. Mowi >ona,ze najpierw wyewoluowal metabolizm pozniej replikacja: >Wiecej szczegolow w lipcowym 'Swiecie Nauki':