>nie wiem o co chodzi, przecież podawałem emaila i dostaje na niego faktycznie odpowiedzi (użytkowników forum oczywiście), to czemu on jest niepotwierdzony ?? To może jakiś błąd, ja bym dała spokój, a jak się powtórzy, można zapytać moda lub admina bezpośrednio lub przez wątek w dziale Sprawy portalu.
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|