> Jakie macie zdanie o rekupracji?> Czy nie gromadzi się syf?Jeśli będą filtry i będą wymieniane często to ok . Ale nie wierzę że syf nie będzie się osadzał w całym układzie mimo wszystko . Ja polecam osobiście oczyszczacze w domu . Filtry sobie wymieniasz bez problemowo , na dodatek masz inne opcje oraz na panelu wyświetla ci jakie jest zanieczyszczenie itp . Używam od kilku lat i to jest super sprawa W wyborze urzadzenia pomoże Ci ta firma: ultrawent.pl/Polecam się skontaktować, powinni podpowiedzieć jaki rekuperator będzie tutaj oik
|