> Komunikacją czy wypożyczyć auto? Bedę w podrozyZależy, ile chcesz jeździć i gdzie. Jak masz jakieś pojedyncze trasy, typu z hotelu na spotkanie albo na dworzec, to totalnie bym nie brał auta. Centrum jest trochę zakorkowane w godzinach szczytu, a parkowanie potrafi wkurzyć. Ja w takich sytuacjach brałem taxi i było git. Korzystałem z taxi24-rzeszow.pl/ i działało to sprawnie. Zawsze byli na czas, samochody czyste i nie było żadnych udziwnień z opłatami. Nie trzeba się rejestrować, można zamówić przez stronę. Jak nie potrzebujesz auta na cały dzień, to taxi wychodzi taniej i mniej problematycznie. Szczególnie jak jesteś krótko w mieście.
|