Czy klimatyzacja z funkcją grzania to faktycznie opłacalne rozwiązanie zimą albo w okresach przejściowych? Mam mieszane opinie, więc chętnie poczytam Wasze doświadczenia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Czy klimatyzacja z funkcją grzania to faktycznie opłacalne rozwiązanie zimą albo w okresach >przejściowych? Mam mieszane opinie, więc chętnie poczytam Wasze doświadczenia.
Moim zdaniem dobra opcja. Ale jeśli jest to dobrze zamontowane.