>Zastanawiam się, czy jechać z dzieckiem na szkolną wycieczkę - czy to ma sens, skoro to tylko >jeden dzień? Kiedy mój syn był w młodszych klasach, to jeździłam z nim na wycieczki jednodniowe. Później zaczęłam jeździć tylko na kilkudniowe, bo na jednodniowych radzi już sobie świetnie. Wszystko zależy od dziecka i jego samodzielności. Takie wyjazdy są super okazją do nauki i integracji - warto zobaczyć, jak to wygląda organizacyjnie, np. tu są świetnie przygotowane propozycje wycieczek: fabryka-przygody.com/wycieczki-szkolne/