>Hej, szukam dobrej przychodni w Niepołomicach, najlepiej z endokrynologiem. Macie coś sprawdzonego? Zajrzyj tutaj: rcmniepolomice.pl/zakres-uslug/ - mają tam specjalistów i pełen zakres badań, w tym USG i konsultacje endokrynologiczne. Ja mam kilka guzków, które pojawiały się w różnym czasie, więc co roku robię USG i badania hormonów, jestem też pod stałą opieką endo. Dwa guzki są według lekarza "podejrzane", więc mam coroczną biopsję cienkoigłową. Dobrze mieć to pod kontrolą.