Cześć, założyłem specjalnie konto na Racjonaliście aby o to zapytać  Dziś w telewizji pokazywali (nie mogę dodawać linków tytuł to 9-letnie czarodziejki. Prowadzący Dzień Dobry TVN nie mogli uwierzyć w umiejętności dziewczynek I drapie się po głowie jak to wytłumaczyć, bo widzę że wszyscy ohają i ahają jakie to zdolne dzieci mają jakieś paranormalne moce, interesuje mnie co to za sztuczka  |