 |
gdzie wywózł tusk moje 800 mliliardów? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-08-2025 22:13 | alsor (3283 punktów) | gdzie wywózł tusk moje 800 mliliardów?
-1 na 1 | Ponoć dług polski z okresu kilku ostatnich lat wynosi 800 mld zł.
Rząd tuska tłumaczy że to robota pisu - z powodu tej śmiesznej pandemii kowidowej:
koszty szczepionek, plus maseczki, szpitale polowe, itp. pierdoły ponoć tyle nas kosztowały.
OK. no to obliczmy to:
polska zakupiła ponoć 100 mln szczepionek na tę grypkę... cena sztuki ok. 100$, czyli z 500 zł, co razy 100 mln daje:
50 mld zł.
oczywiście że idiotycznie dużo jak na zapłatę za... nic, bo przecież tyle były warte te szczepionki, a nawet mniej (prawdopodobnie był to haracz dla mafii a nie żaden zakup czegokolwiek).
OK. Te pozostałe pierdoły: maseczki, szpitale polowe itd.... kosztowały kilka mld. nie więcej.
Zatem ja się pytam:
jak i gdzie tusk wynalazł te 800 miliardów?
.., podejrzewam że ten błazen wpłaca to wprost do kasy niemców. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
> OK. no to obliczmy to:Pomogę ci. > Zatem ja się pytam:> jak i gdzie tusk wynalazł te 800 miliardów?> .., podejrzewam że ten błazen wpłaca to wprost do kasy niemców.Jeszcze ten covid dobrze nie wystartował a już NBP odpalił drukarki 27marca 2020. W dobie pandemii koronawirusa głównym finansującym tarczę antykryzysową rządu ma być NBP. Od tygodnia odkupuje obligacje. W czwartek 26 marca był głównym uczestnikiem aukcji, przejmując aż trzy czwarte oferty za specjalnie dodrukowane w tym celu 11 mld zł. Łącznie zgromadził już dwa procent państwowego długu, a to dopiero początek. businessin(*)-procent-dlugu-panstwa/7m61h9mMasz internet z dyskietek?
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
 | | alsor (3283 punktów) | Mało, wciąż dużo za mało. Czekam nadal na odpowiedź: na co, na kogo obecny rząd, czyli miernota zwana tuskiem, zużył, ukradł, czy wytransferował te 800 mld.? przy okazji trochę arytmetyki: 800 mld / 15 mln [ludzi pracujących w polsce] = 53000, około, 53000 zł / 12 m-cy = 4444 zł i jak widać te 800 mld to jest roczny zarobek (netto) całego nardu! co to znaczy? Wszyscy ludzie w polsce muszą pracować za darmo przez kolejny cały rok - bo tyle jeden tusk nakradł... i zaledwie przez 1 rok swojej władzy!  zatem czekajcie nadal posłusznie do końca kadencji PO-jebów.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >Mało, wciąż dużo za mało.
Drukarki chodziły do dziś. Ale jak ty liczyć zaczynasz od Tuska to się spóźniłeś jakieś kilka lat. Bo wybory już były. I tego p*****lenia to nie szło słuchać.
>Czekam nadal na odpowiedź: > na co, na kogo obecny rząd, czyli miernota zwana tuskiem, zużył, ukradł, czy wytransferował te 800 mld.?
Przecież nie będę dyskutował z tym co sobie ubzdurałeś. Ale chyba żyłeś i żyjesz w kraju gdzie PIS ukrywał inflację. Było tak zajebiście ze az ludzie Tuska wybrali.
Zadzwoń do Republiki może tam się dowiesz. Ale po jaki uj ten pisowski "czerwony pasek " tu wstawiasz ? Jaka kto będzie chciał to sobie może do Bólu w głowę pakować.
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| |  | | alsor (3283 punktów) | >>Czekam nadal na odpowiedź: >> na co, na kogo obecny rząd, czyli miernota zwana tuskiem, zużył, ukradł, czy wytransferował te 800 mld.?
>Przecież nie będę dyskutował z tym co sobie ubzdurałeś. Ale chyba żyłeś i żyjesz w kraju gdzie PIS ukrywał inflację. Było tak zajebiście ze az ludzie Tuska wybrali.
A. inflacja była widoczna - nikt tego nie ukrywał B. koszt pandemii - 80 mld góra C. tuska nikt tu nie wybierał: premierów ludzie w polsce nie wybierają, podobnie jak kanclerzy niemcy
>Zadzwoń do Republiki może tam się dowiesz. Ale po jaki uj ten pisowski "czerwony pasek " tu wstawiasz ?
Republika, czy inna telewizja, radio, gazeta, jaki i pis - to twoje prywatne urojenia - co to wspólnego z ukradzionymi 800 miliardami?
Gdzie tusk wywiózł te 800 mld?
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>>Czekam nadal na odpowiedź: >>> na co, na kogo obecny rząd, czyli miernota zwana tuskiem, zużył, ukradł, czy wytransferował te 800 mld.? >>Przecież nie będę dyskutował z tym co sobie ubzdurałeś. Ale chyba żyłeś i żyjesz w kraju gdzie PIS ukrywał inflację. Było tak zajebiście ze az ludzie Tuska wybrali. >A. inflacja była widoczna - nikt tego nie ukrywał >B. koszt pandemii - 80 mld góra >C. tuska nikt tu nie wybierał: premierów ludzie w polsce nie wybierają, podobnie jak kanclerzy niemcy
Tusk został wybrany. Ba miał najlepszy indywidualny wynik. Gdzie napisałem że premiera ?
Pisać majaki o kradzież a mierzyć się w dyskusji to inne światy.
>>Zadzwoń do Republiki może tam się dowiesz. Ale po jaki uj ten pisowski "czerwony pasek " tu wstawiasz ? >Republika, czy inna telewizja, radio, gazeta, jaki i pis - to twoje prywatne urojenia -
A skąd. To idealne miejsce na które możesz dostać na nurtujące cię pytanie:
>co to wspólnego z ukradzionymi 800 miliardami? >Gdzie tusk wywiózł te 800 mld?
Dzwonisz do Republiki. Paskowy jak dobrze zaglądasz wrzuca to na ekran. Dostajesz odpowiedź.
Aha. Nie wstawiaj tej odpowiedzi tu na forum.
Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | | |  | | alsor (3283 punktów) | >>C. tuska nikt tu nie wybierał: premierów ludzie w polsce nie wybierają, podobnie jak kanclerzy niemcy >Tusk został wybrany. Ba miał najlepszy indywidualny wynik.
Dawaj liczby z lokalów wyborczych. Naprawdę w o wierzysz?
Przecież byle debil wie że to kit.
>Gdzie napisałem że premiera ?
A niby kogo?
>Pisać majaki o kradzież a mierzyć się w dyskusji to inne światy.
Jakiej dyskusji? Ależ ja tylko informuję przygłupów o sprawach oczywistych - jak ukradł Tusk 800 mld?
A niby kto spartaczył budżet, plan gospodarczy, itd.? Wiadomo kto: premier, czyli tusk kretyn ewidentny, ewentualnie bandyta... co na jedno wychodzi: kretyn = bandyta.
>>co to wspólnego z ukradzionymi 800 miliardami? >>Gdzie tusk wywiózł te 800 mld? >Dzwonisz do Republiki. Paskowy jak dobrze zaglądasz wrzuca to na ekran. >Dostajesz odpowiedź.
No to sobie pytaj tam czy w dowolnym... chlewie, i wrzucaj sobie, pachołku kretyna.
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > jak i gdzie tusk wynalazł te 800 miliardów?Proponowałem publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą ale zainteresowanych brak.  Każdy kocha oskarżać, wskazywać palcem, palić na stosach ale nikt nie chce ujawnienia prawdy. Ludzie nienawidzą prawdy i zrobią wszystko, żeby ją ukryć. Ty też pewnie gdybyś miał "boską" zdolność ujawnic wszystko, niczego byś nie ujawnił, wszystko zostawiłbyś tylko dla siebie. Taka jest ludzka natura. Ty wcale nie zadajesz żadnych pytań i nie oczekujesz żadnej odpowiedzi. Ty wyłącznie oskarżasz. Nigdy się nie dowiemy. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >jak i gdzie tusk wynalazł te 800 miliardów?> Proponowałem publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą ale zainteresowanych brak.mamy złego boga, dla niego najważniejsza jest WOLNOŚĆ, INDYWIDUALNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, tam nie ma nic o jawnosci, wręcz przeciwnie, jawność kłuci się z naszym bogiem, jesteśmy libki niedorozwojki > Każdy kocha oskarżać, wskazywać palcem, palić na stosach ale nikt nie chce ujawnienia prawdy.w raju nie było żadnej tajemnicy, ba jeszcze za "komuny" 50 lat temu na wsi wszyscy wszystko o sobie wiedzieli > Ludzie nienawidzą prawdy i zrobią wszystko, żeby ją ukryć.tylko my, libki niedorozwojki nienawidzimy prawdy, dlatego wymysleliśmy LIBERALIZM, antyludzki system > Taka jest ludzka natura.ludzką naturą jest komunizm, czyli JAWNOŚĆ  domy maja tak ustawione by wszystko wszyscy widzieli, wiedzieli my libki chcemy mieszkac daleko od innych libków, wysokie płoty, najlepiej gdzieś w lesie ale libki to nie są ludzie, to niedorozwojki, ucznie prof balcerowicza, tuska i innych pomiotów usazyda
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) |
> Proponowałem publicznie jawną księgę kapitałuwww.money.(*)cie-nfz-7206207025761056a.htmlMinister zdrowia o finansach NFZ bez dotacji budżetowej nie jesteśmy w stanie takich środków w ramach NFZ wygospodarować - powiedziała dziennikarzom Sobierańska-Grenda. Dodała, że z prognoz wynika, że w 2025 r. zabraknie 14 mld zł, a w roku przyszłym - 23 mld zł.Ja proponuję: publiczne jawną księgę długów i drugą księgę, kto przejmuje nasze ojcowizny.
|
|
|  | | alsor (3283 punktów) | > >Proponowałem publicznie jawną księgę kapitału> www.money.(*)cie-nfz-7206207025761056a.html> Minister zdrowia o finansach NFZ> bez dotacji budżetowej nie jesteśmy w stanie takich środków w ramach NFZ wygospodarować - powiedziała dziennikarzom Sobierańska-Grenda. Dodała, że z prognoz wynika, że w 2025 r. zabraknie 14 mld zł, a w roku przyszłym - 23 mld zł.Ja proponuję: publiczne jawną księgę długów i drugą księgę, kto przejmuje nasze ojcowizny.Tak, tak, a na fikcyjne wojsko mamy 200 mld zagwarantowane! Tak funkcjonują kryminaliści. Będą masowe zwolnienia i bezrobocie? Ależ oczywiście, bo tu przecież tusk rządzi. Minimalne pensje nie będą już wzrastać? Ależ oczywiście, bo tu przecież tusk rządzi. i można tak długo.
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
>Tak, tak, a na fikcyjne wojsko mamy 200 mld zagwarantowane! >Tak funkcjonują kryminaliści. >
W 1936 roku Słonimski pisał "Polska to wyspa wojskowo-urzednicza w morzu ludzkiej nędzy".
III RP jest kontynuacją II RP. Z tych co nas sprzedali Brytyjczykom, za czapkę śliwek, zrobiono wielkich Polaków. Okres tresowania naszych dziadków, do wojny z symbiozą Żydów i Niemców, nazywa się wolnością. Wmawia się nam, że marionetkowy twór jakim była II RP, miał niepodległość. Roman Abraham, za zorganizowanie pogromu Żydów we Lwowie w 1918 roku, dostaje Order Virtuti Militari. Ta "niepodległa" Polska tym mordowaniem Żydów przyłączyła się do Brytyjczyków i Francuzów, którzy już w 1904 roku wypowiedzieli wojnę symbiozie Żydów i Niemców. Jednych Żydów wymordowano bo byli komunistami, drugich bo byli zdrajcami. Miejsce po wymordowanych Żydach europejskich zajęli ich kaci, Żydzi amerykańscy. I znowu mamy kolejne ich imperilne wojny.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Ja proponuję: publiczne jawną księgę długów i drugą księgę, kto przejmuje nasze ojcowizny.Ludzie nienawidzą prawdy, bo też prawda o nich samych jest dla nich za trudna do przyjęcia. Każdy udaje kogoś, kim nie jest. Dlatego tajne wybory, dlatego tajemnica mienia. Żeby ukryć nieprzyjemną i trudna prawdę. Na ile poznałem ludzi nic tego nie odmieni przez następne dziesięciolecia. Nikt nie ma ochoty na zmiany nawet wtedy gdy jest mu trudno w życiu. Już trochę się poddaję. Nie ma z kim i nie ma dla kogo. Sytuacja jest beznadziejna. Psychicznie całkowite nieporozumienie. Żadnych wspólnych wartości, wierzeń, dążeń i możliwości. Atmosfera zupełne toksyczna. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|