 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-08-2025 18:21 | okragly (21676 punktów) | nasz bóg to śmierć
1 na 1 | naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Ynie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | szarley (54913 punktów) | > naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg> wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć> www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y> nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorszaw skali hamerchuja Kłamstwo 9/10 urojenia 9/10 rzucanie gównem 5/10 analfabetyzm 11/10 zchujwacenie 8/10 Masz jeszcze trochę do zrobienia onuco Putina
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg> >wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć> >www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y> >nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorszana tym polegała wojna opiumowa Angli z Chinami, narzucili im liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ) i Chińczycy gineli w oczach, z wolności, indywidualności, tak i my, patrz sklepy z alkoholem na każdym kroku a jak zaprotestujesz, to cię nazwa komunistą a u nas jest liberalizm, mamy wolność, bo taką religię narzucił nam usazyd, właściciel wszystkich gorzelni, browarów i sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce. gad j****y każdy wąż, zmija, czy inne gady mają ustrój liberalny (są jak my indywidualne, wolne), u gadów nie ma wspólnoty, tak jak u nas, mamy gadzi ustrój, cofnęliśmy się w rozwoju, u ssaków jest inaczej,
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > u ssaków jest inaczej,Na etykiecie znajdują się słowa Stolichnaya vodka pisane złotą pochyloną czcionką, w tle zaś widnieje hotel Moskwa, w którym niegdyś zatrzymał się Józef Stalin. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg> >wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć> >www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y> >nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza> w skali hamerchuja> Kłamstwo 9/10> urojenia 9/10> rzucanie gównem 5/10> analfabetyzm 11/10> zchujwacenie 8/10> Masz jeszcze trochę do zrobienia onuco Putina libek niedorozwojek, wolny, od rozumu
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|