Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w Twoim miejscu kultu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
26-09-2025 15:31gafoorb01 (2 punktów)Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w Twoim miejscu kultu?
Zwykle w mojej reformowanej świątyni żydowskiej jest tylko prywatny ochroniarz, który pobieżnie sprawdza torby. Ale podczas nabożeństw z okazji Rosz Haszana w tym tygodniu, przy wejściach i w holu stały co najmniej trzy radiowozy, umundurowani policjanci, a obsługa sprawdzała, czy wszyscy mają zarejestrowane bilety (oprócz standardowej ochrony).
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

koials (3 punktów)
Bardzo podoba mi się ta strona! Jeśli potrzebujesz platformy, na której można szybko i bezpiecznie obstawiać zakłady, polecam właśnie parik 24 - parik24-ua.com/ . Sam tu obstawiam i można tu swobodnie i łatwo grać. Jeśli szukałeś wysokiej jakości serwisu, ten na pewno Ci się spodoba. Na razie.
gafoorb01 (2 punktów)
>Zwykle w mojej reformowanej świątyni żydowskiej jest tylko prywatny ochroniarz, który pobieżnie
>sprawdza torby. Ale podczas nabożeństw z okazji Rosz Haszana w tym tygodniu, przy wejściach i w holu
>stały co najmniej trzy radiowozy, umundurowani policjanci, a obsługa sprawdzała, czy wszyscy mają omegle xender
>zarejestrowane bilety (oprócz standardowej ochrony).

I got it,...

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365