 |
mój kościół to niedorozwój umysłowy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-10-2025 18:33 | okragly (21676 punktów) | mój kościół to niedorozwój umysłowy
1 na 1 | mój kościół, czyli liberalizm, którego papieżem jest prof balcerowicz, arcybiskupem tusk to śmierć. Przykład, w Łodzi była spółdzielnia spożywców SPOŁEM, uczen prof balcerowicza zarządził indywidualizm, wolność, własność, spółdzielnia zgodnie z naszym bogiem jego namiestnikiem papieżem prof balcerowiczem podzieliła się na inndywidualne, wolne, własne sklepy i ..... upadła
libku niedorozwojku tusku, skoro tak ma wyglądać wolność to spowoduj by każda "biedronka" była zgodnie z naszym bogiem INDYWIDUALNA, WOLNA, WŁASNA, tak jak spowodowałeś by upadło SPOŁEM w Łodzi
dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | "Istniejemy od ponad 100 lat, a w obecnej formie działamy od 2001 roku [...] Posiadamy siedem sklepów funkcjonujących w nowatorskiej formule sieci Gama" - pisze na swojej stronie internetowej Spółdzielnia. A kogo mitoman okrągły oskarża o podział, który nastąpił w 2001 roku?
>Przykład, w Łodzi była spółdzielnia spożywców SPrzykład, w Łodzi była spółdzielnia spożywców SPOŁEM, uczen prof balcerowicza zarządził indywidualizm, wolność, własność, spółdzielnia zgodnie z naszym bogiem jego namiestnikiem papieżem prof balcerowiczem podzieliła się na inndywidualne, wolne, własne sklepy i ..... upadłaPOŁEM, uczen prof balcerowicza zarządził
Przypomnę partia Tuska i spółki powstała 24 stycznia 2001 (jako partia pod nazwą Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrowana została 5 marca 2002)
>dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39,
Może mniej pij Okrągły, bo nawet alkohol jest dla mądrych ludzi.
Nie jesteś bajkopisarzem, nawet nie jesteś fantastą ani architektem fikcji, choć zapewne chciałbyś by takim cię postrzegano. Jesteś najlepszym przykładem, kiedy osoby o niskiej kompetencji mogą przeceniać swoją wiedzę i nieświadomie szerzyć bzdury. W psychologii nazywane jest to efektem Dunninga-Krugera. Póki swoje bajdurzenie opierasz na mitycznym raju nie mam nic przeciwko, ale na tym nie kończysz. Jesteś najzwyklejszym producentem banialuków, siewcą bzdur, i tak jak w tym wypadku, obrzydliwym dezinformatorem. Rozpowszechniasz na tym portalu nieprawdziwe informacje w sposób systematyczny.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > "Istniejemy od ponad 100 lat, a w obecnej formie działamy od 2001 roku [...] Posiadamy siedem sklepów funkcjonujących w nowatorskiej formule sieci Gama" - pisze na swojej stronie internetowej Spółdzielnia.> A kogo mitoman okrągły oskarża o podział, który nastąpił w 2001 roku?dalej kobieta mówi, że upadli bo podzielili ich na INDYWIDUALNE, WOLNE, WŁASNE, sklepy (czy to nie jest zgodne z naszą religia?) > >dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39,> Może mniej pij Okrągły, bo nawet alkohol jest dla mądrych ludzi.alkohol jest do zniewalania, w raju nie było (znaczy był ale nikt nie pił tej trucizny  ) > Jesteś najzwyklejszym producentem banialuków, siewcą bzdur, i tak jak w tym wypadku, obrzydliwym dezinformatorem. Rozpowszechniasz na tym portalu nieprawdziwe informacje w sposób systematyczny. nie studiowałem histori SPOŁEM w łodzi, ale wydała sie nasza, libkowa, (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOSĆ), dlatego uwierzyłem, że to prawda
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
2 na 2 | farmer (22440 punktów) |
> dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej> piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny> kiedyś kupowałem "małpki", teraz to nieracjonalne, 100gr za 12 zł gdy 500gr (pół litra) za 28 zł> ostatnio kupuje wino wytrawne z Portugali w biedronce, dodatkowo żółty ser, jajka i jest super  > szkoda że gorzka czekolada taka droga Takie zakupy jak ty dziś zrobileś to kiedyś na święta się nie robiło. Po ser to ja z mamą stałem do Plebani przy kościele bo dary jakieś przywieźli. > szkoda że gorzka czekolada taka drogaPosyp sobie kromkę chleba cukrem i polej woda.
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej> >piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny> >kiedyś kupowałem "małpki", teraz to nieracjonalne, 100gr za 12 zł gdy 500gr (pół litra) za 28 zł> >ostatnio kupuje wino wytrawne z Portugali w biedronce, dodatkowo żółty ser, jajka i jest super  > > szkoda że gorzka czekolada taka droga> Takie zakupy jak ty dziś zrobileś to kiedyś na święta się nie robiło.Solidarność wstrzymała Polskę tak jak Kopernik słońce, stąd bieda ale przed Solidarnością (głupoty) byliśmy 10 potęgą świata, dziś 20 popatrz na komunistyczne Chiny, tak i my za Gierka > Posyp sobie kromkę chleba cukrem i polej woda.miałem polewaną mlekiem
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | > >> szkoda że gorzka czekolada taka drogaW czasach, kiedy twój tatuś był w KC, czekolada kosztowała 10,50 przy zarobkach 3000 zł/mies > ale przed Solidarnością (głupoty) byliśmy 10 potęgą świata, dziś 20Wg propagandy twojego tatis z KC i jego kolegów > popatrz na komunistyczne Chiny, tak i my za GierkaWartość eksportu 6 - 8 mld $ w tym połowa to nieprzetworzone surowce > >Posyp sobie kromkę chleba cukrem i polej woda.> miałem polewaną mlekiem  I papier miałeś w sraczu Spieerdalaj synu Urbana
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Spieerdalaj synu Urbana jak ja bym chciał być żydem
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>Spieerdalaj synu Urbana > jak ja bym chciał być żydem
Zostań Polakiem stojącym przed pustymi półkami w sklepie. Może jutro coś przyjdzie.
I pamiętaj. Zamiast schabowego zrób sobie placki ziemniaczane wyglądja podobnie to będziesz mógł zaszpanować na przerwie w KOMBINACIE że ci schabowe z obiadu zostały.
A jak ci poszczęści to pojedziesz do rodziny na wieś to ci moze worek ziemniaków odpalą bo im pomogłeś zbierać.
Oczywiście PEKAESEM z kilometr do przystanku z tym workiem..Auto nie dla ciebie. To zbyt indywidualne.
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>A jak ci poszczęści to pojedziesz do rodziny na wieś to ci moze worek ziemniaków odpalą bo im pomogłeś zbierać. >Oczywiście PEKAESEM z kilometr do przystanku z tym workiem.. taki worek się wkładało do roweru typu "ukraina" i do przoduuuu
>Auto nie dla ciebie. To zbyt indywidualne. to prawda rower "ukraina" jest oK, jako dziecko miałem też komarek na pedały
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>A jak ci poszczęści to pojedziesz do rodziny na wieś to ci moze worek ziemniaków odpalą bo im pomogłeś zbierać. >>Oczywiście PEKAESEM z kilometr do przystanku z tym workiem.. >taki worek się wkładało do roweru typu "ukraina" i do przoduuuu
Chyba w twoich snach jak jak Polska była potęgą wg ciebie za komuny.
Ale nawet wtedy na rowerze nikt ze wsi nie woził worka ziemniakow. A na pewno nie ty bajkopisarzu Co sobie po wino z Portugali idziesz dziś do sklepu osiedlowego .
>>Auto nie dla ciebie. To zbyt indywidualne. >to prawda >rower "ukraina" jest oK, jako dziecko miałem też komarek na pedały
Jako dziecko to się miało Wigry 3 a nie komarka na pedały. Tylko że Wigry 3 to miało może jedna dwie rodziny na blok. A komarka to nikt..
Ja nie miałem. Nie wiem czemu nie kupili mi w domu. Ojciec całe życie przerobił na fabryce zarabiał pieniądze.
Ja jak zarabiam pieniądze to poszedłem do sklepu i kupiłem dwa rowery na raz dla moich dzieci.
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
|  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >>dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej> >>piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny> >>kiedyś kupowałem "małpki", teraz to nieracjonalne, 100gr za 12 zł gdy 500gr (pół litra) za 28 zł> >>ostatnio kupuje wino wytrawne z Portugali w biedronce, dodatkowo żółty ser, jajka i jest super  > >> szkoda że gorzka czekolada taka droga> > Takie zakupy jak ty dziś zrobileś to kiedyś na święta się nie robiło.> Solidarność wstrzymała Polskę tak jak Kopernik słońce, stąd bieda> ale przed Solidarnością (głupoty) byliśmy 10 potęgą świata, dziś 20Chyba jak sobie poszedłeś do Pewexu z bonami. Emitowanymi przez Bank Polska Kasa Opieki SA i wydawany jako namiastka walut osobom, które otrzymywały przekazy pieniężne z krajów tzw. II obszaru płatniczego (USA i Europa Zachodnia).  > popatrz na komunistyczne Chiny, tak i my za Gierka> >Posyp sobie kromkę chleba cukrem i polej woda.> miałem polewaną mlekiem  > > szkoda że gorzka czekolada taka drogaTo polej sobie wodą ten chleb z cukrem. WODĄ. Ma być lusksowo jak za komuny. WODA z cukrem na chlebie. A nie droga czekolada jak teraz > ostatnio kupuje wino wytrawne z PortugaliCiężko co ?
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >ostatnio kupuje wino wytrawne z Portugali> Ciężko co ? bo to z Biedronki, Portugalski sklep pozostałe zakupy robię w SPOŁEM, jedyny  Polski sklep
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >>ostatnio kupuje wino wytrawne z Portugali> >Ciężko co ?> bo to z Biedronki, Portugalski sklep> pozostałe zakupy robię w SPOŁEM, jedyny Polski sklepZa komuny to sobie mogłeś Ciociosan bułgarski kupić za bony w Pewexie. A nie wino Portugalskie w sklepie osiedlowym. Twoje zakupy z dzis nie były nawet na święta. Cukierki na choince wisiały co rok te same. Jakby to jakiś Bitcoiny były. Dla ciebie czekolada jest za droga? Chleb sobie cukrem posyp tylko nie za grubo i woda woda.
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >pozostałe zakupy robię w SPOŁEM, jedyny Polski sklep> Za komuny to sobie mogłeś Ciociosan bułgarski kupić za bony w Pewexie. A nie wino Portugalskie w sklepie osiedlowym.Pewex to był Polski sklep, dzisiaj tylko Społem > Dla ciebie czekolada jest za droga? Chleb sobie cukrem posyp tylko nie za grubo i woda woda.chleb dzisiaj jest bardzo drogi, w PRL-u był dużo smaczniejszy i skarmiali nim świnie
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >>pozostałe zakupy robię w SPOŁEM, jedyny Polski sklep> >Za komuny to sobie mogłeś Ciociosan bułgarski kupić za bony w Pewexie. A nie wino Portugalskie w sklepie osiedlowym.> Pewex to był Polski sklep, dzisiaj tylko SpołemA społem z pustymi półkami to dla kogo był wtedy ? Teraz w osiedlowym sklepie kupujesz Portugalskie wino. Za wypłatę jaka ci płacili komuchy w PEWXIE nic nie kupileś. Nic a nic. > >Dla ciebie czekolada jest za droga? Chleb sobie cukrem posyp tylko nie za grubo i woda woda.> chleb dzisiaj jest bardzo drogi, w PRL-u był dużo smaczniejszy i skarmiali nim świnieTy narzekasz na droga czekoladę a nie drogi chleb. Jak ci droga czekolada to sobie cukrem posyp.
DEWIANT romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
| Tschosncovaty (211 punktów) | >mój kościół, czyli liberalizm, którego papieżem jest prof balcerowicz, arcybiskupem tusk to śmierć. >Przykład, w Łodzi była spółdzielnia spożywców SPOŁEM, uczen prof balcerowicza zarządził >indywidualizm, wolność, własność, spółdzielnia zgodnie z naszym bogiem jego namiestnikiem papieżem >prof balcerowiczem podzieliła się na inndywidualne, wolne, własne sklepy i ..... >upadła >libku niedorozwojku tusku, skoro tak ma wyglądać wolność to spowoduj by każda "biedronka" była >zgodnie z naszym bogiem INDYWIDUALNA, WOLNA, WŁASNA, tak jak spowodowałeś by upadło SPOŁEM w Łodzi >dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej >piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny Żalisz się czy chwalisz?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>mój kościół, czyli liberalizm, którego papieżem jest prof balcerowicz, arcybiskupem tusk to śmierć. >>Przykład, w Łodzi była spółdzielnia spożywców SPOŁEM, uczen prof balcerowicza zarządził >>indywidualizm, wolność, własność, spółdzielnia zgodnie z naszym bogiem jego namiestnikiem papieżem >>prof balcerowiczem podzieliła się na inndywidualne, wolne, własne sklepy i ..... >>upadła >>libku niedorozwojku tusku, skoro tak ma wyglądać wolność to spowoduj by każda "biedronka" była >>zgodnie z naszym bogiem INDYWIDUALNA, WOLNA, WŁASNA, tak jak spowodowałeś by upadło SPOŁEM w Łodzi >>dzisiaj, jak co dzień, zrobiłem zakupy w SPOŁEM, piwo specjal po 2.39, pieczywo mają z własnej >>piekarni, dział wedlin jest super jak i warzywny >Żalisz się czy chwalisz? informuje, że jesteśmy złej wiary (liberalizm) w Izraelu, nie do pomyslenia byłby upadek izraelskiej sieci sklepów. Ale my Polacy jesteśmy libki, dlatego w Polsce mamy cały handel w rękach usazyda ostatki Społem upadają, bo kazali im się podzielić (zgodnie z naszym bogiem, ma być INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|