Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hymn nieudacznika

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
14-10-2025 20:26romaro (25211 punktów)Hymn nieudacznika
Ocena 3 na 3
To przez nich, co śmiali się w ławce
To przez nich, co mówili: „Nie dasz rady”
To przez nich, co nie słuchali, gdy mówiłem
Że nie chcę być jak oni

To przez nich, że dziś nie mam siły
To przez nich, że chowam się w cień
To przez nich, że nie piszę własnych wersów
Bo moje pióro wciąż drży

Ale to ja stoję teraz na scenie
To ja śpiewam, choć głos się łamie
To ja — nieudacznik, co nie chce już milczeć
Bo to przez nich…
...Nie napisałem własnego scenariusza?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tschosncovaty (211 punktów)
>To przez nich, co śmiali się w ławce
>To przez nich, co mówili: "Nie dasz rady"
>To przez nich, co nie słuchali, gdy mówiłem
>Że nie chcę być jak oni
>To przez nich, że dziś nie mam siły
>To przez nich, że chowam się w cień
>To przez nich, że nie piszę własnych wersów
>Bo moje pióro wciąż drży
>Ale to ja stoję teraz na scenie
>To ja śpiewam, choć głos się łamie
>To ja - nieudacznik, co nie chce już milczeć
>Bo to przez nich...
>...Nie napisałem własnego scenariusza?
Do kogo/czego pijesz?
Jeśli czepiasz się mojej skromnej osoby... To zapraszam na leczenie... Zobaczymy jaki będziesz cwany
romaro (25211 punktów)
>Do kogo/czego pijesz?
Wybacz, ale zainspirowała mnie twoja odpowiedź.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,949721#w949753

Ale nie tylko. Ostatnio za własne niepowodzenia modne stało się obwinianie innych.
Tschosncovaty (211 punktów)
>>Do kogo/czego pijesz?
>Wybacz, ale zainspirowała mnie twoja odpowiedź.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,949721#w949753
>Ale nie tylko. Ostatnio za własne niepowodzenia modne stało się obwinianie innych.
>
Mówisz .. się obwiniam... A kto przez 80 lat nie stworzył arsenału nuklearnego?
Czy to moja wina, że prawie cały świat posiada "bombki", a wy nie?
Tschosncovaty (211 punktów)
>>>Do kogo/czego pijesz?
>>Wybacz, ale zainspirowała mnie twoja odpowiedź.
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,949721#w949753
>>Ale nie tylko. Ostatnio za własne niepowodzenia modne stało się obwinianie innych.
>>
>Mówisz .. się obwiniam... A kto przez 80 lat nie stworzył arsenału nuklearnego?
>Czy to moja wina, że prawie cały świat posiada "bombki", a wy nie?
Słuchaj k***a, coś jeszcze? bo wam zrobimy "hymn" nieudacznika..
. Erika, czy k***a ein Heller und ein Bazen. Nie będziesz mnie polski śmieciu wyzywał.
Tylko polskie śmieci potrafią wyzywać innych ludzi od śmieci. p*****l się polska męska kurewko. A ten kawałek polskiego plastiku to możecie sobie w dupę wsadzić. Zapraszam do osobistego odbioru.
romaro (25211 punktów)
Jak chcesz mogę przejąć rolę rozjemcy. Tylko pomóż mi rozróżnić, który jest który
Tschosncovaty (211 punktów)
>Jak chcesz mogę przejąć rolę rozjemcy. Tylko pomóż mi rozróżnić, który jest który
Zmień optyka, to nie mój problem.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365