Jakie trzy najlepsze książki przeczytałeś w tym roku? 1 na 1
Nie muszą być napisane w tym roku, ale jakie były trzy najlepsze książki, które przeczytaliście w tym roku? Mam nadzieję, że uda mi się dodać kilka naprawdę dobrych pozycji do mojej listy TBR na przyszły rok.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Nie muszą być napisane w tym roku, ale jakie były trzy najlepsze książki, które przeczytaliście w >tym roku? Mam nadzieję, że uda mi się dodać kilka naprawdę dobrych pozycji do mojej listy TBR na >przyszły rok. --------------- Kirdovada - jest to ksiazka "Oswoic narkomana" - Robert Rutkowski; Irena A. Stanisławska.