Aby na nowo pokochać czytanie, podjęłam wyzwanie przeczytania 52 książek w 52 tygodnie w 2026 roku. Będę czytać literaturę piękną i popularnonaukową, dowolnego gatunku, z wyjątkiem westernów i książek o tematyce wojennej. Nie lubię też brutalnych scen przemocy i drastycznych opisów. Sceny erotyczne są w porządku, o ile nie stanowią jedynego tematu książki. Szczególnie lubię fantastykę i realizm magiczny. |