>Wiele osób zastanawia się, dlaczego na świecie istnieje tak wiele religii i która z nich jest >absolutną prawdą. Moim zdaniem wszystkie religie zostały stworzone w dobrym celu, .... ----------- Aspekt zła - uwazam, ze: • Nie istnieje religia światowa, której oficjalna doktryna wprost nakazuje przemoc wobec innych. • Istnieją grupy i interpretacje religijne, które jawnie do przemocy wzywają (na przykład dżihadystyczne ruchy islamistyczne - ISIS, Al-Kaida)
Tak wiec, biorąc pod uwagę moje powyższe uwagi mogę zgodzić się w bardzo znacznym stopniu w Twoim stwierdzeniem "wszystkie religie zostały stworzone w dobrym celu".
S pozdravem, Wojownik Konwalijka
|