>pomijając twoją własną wiarę/religię, jaka inna wiara/religia twoim zdaniem powinna istnieć - >jeśli masz władzę wymazania wszystkich innych religii? ------------ Jestem za swobodą wyznawania religii.
A więc co do zasady uważam że ma prawo istnieć każda religia, która nie głosi skrajnie negatywnego przekazu typu nienawiść do innych ludzi; wezwania do przemocy.
S pozdravem, Wojownik Konwalijka
|