Szybka hipotetyczna analiza... A co, gdyby Bóg i jego aniołowie ukradli diabelski tron i zmienili go tak, że postrzegalibyśmy diabła jako zło? Podoba nam się, że jesteśmy stworzeni na Jego obraz, więc technicznie rzecz biorąc, skoro jesteśmy w stanie kogoś obalić i zmienić wierzenia jego ludu, to dlaczego Bóg nie miałby tego zrobić? I z tej samej perspektywy, czy zło wrodzone nam nie byłoby wrodzone również jemu, choćby kolosalnie? xender.vip/ |