>Gdzie jest to wasze forum okragly, bo na naszym nie ma takiego działu. my racjonaliści powinniśmy mieć cel do którego zmierzamy, inaczej to chodzenie w kółko. Taki cel i sens życia dla nas indywidualnych jak i zbiorowych powinna nadac nasza nowa religia. Napisanie, wygłoszenie takiej to za mało, potrzebna jest postać z charyzmą, jak Jezus, Budda, Mahomet, za którym pójdą racjonaliści, ale u nas libków gdzie każdy jest indywidualny, wolny, to nie zadziała. Wpierw musimy odrzucić śmierć niosący liberalizm
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|