Cześć, mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako niedelikatne, bo wynika z czystej ciekawości.
Ciągle widzę ludzi, którzy twierdzą, że ich religia nauczyła ich współczucia, hojności i dobroci.
Jak na osobę bez religii, wydaje mi się to dziwne, że przyzwoite ludzkie zachowanie można przypisać religii. |