Lolek, to nie forum gazeta.pl. Nie wprowadzaj tutaj standardów tamtego portalu. 'Otworzyłeś temat' po to tylko, by skarcić użytkowników, zachowując się przy tym jak struś, blokując odpowiedzi. Nie przykryjesz tego następnym wątkiem. Z Szarley'em mamy zastrzeżenia w stosunku do ciebie - Wywołałeś nas do tablicy w sposób niejednoznaczny, nie dając nam przy tym możliwości ustosunkowania się. Takie zachowanie znamionuje zwykle manipulantów. Mam nadzieje, że będziesz miał odwagę i jeśli nie mi, to chociaż Szarley'owi udzielisz odpowiedzi www.racjonalista.pl/forum.php/s,954174I tutaj dodatkowe uwagi w stosunku do twojego na tym forum postępowania Lolek www.racjonalista.pl/forum.php/s,954174#w954284 |